Premia za zatrudnienie: 170$

3D CAD data processing specialist, draftsperson w My3D.Cloud Company

Opublikowano ponad 30 dni temu

677 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

1000 - 1700$
1 rok
Pre-Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna
Przeprowadzka do innego miasta

Interesujesz się architekturą, przetwarzaniem danych i rysunkami 3D? Czy jesteś kreatywnym profesjonalistą z wielkim entuzjazmem? Szukasz stałej pracy? W takim razie zostań częścią naszego zespołu! My3D.Cloud poszukuje specjalisty ds. przetwarzania danych 3D CAD, utalentowanego rysownika 3D. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do kreatywnego rozwoju i odniesienia sukcesu w otwartej i komfortowej atmosferze współpracy. Kreatywność, zamiłowanie do modeli 3D oraz konsekwencja w pracy to niezbędne wymagania stawiane kandydatowi.

Obowiązki:

• Post-processing danych skanowania 3D

• modelowanie 3d

• Dostawa rysunków 2D

• Interpretacja i czytanie dokumentów architektonicznych, planów i rysunków

• Praca związana z inżynierią, architekturą, sztuką, dziedzictwem kulturowym, inżynierią odwrotną, projektami mapowania

• Przygotowywanie raportów projektowych

Wymagania:

• Jeśli jesteś gotowy do pracy na wyniki, nie boisz się odpowiedzialności i potrafisz pracować w zespole, jesteś naszym idealnym pracownikiem!

• Wykształcenie profilowe – inżynierskie, GIS, architektura, geodezja, CAD, modelarstwo, grafika komputerowa itp.

• Preferowana znajomość fotogrametrii, geodezji oraz umiejętność obsługi drona

• Doświadczenie od 1 roku. Jesteśmy gotowi rozważyć kandydatów bez doświadczenia zawodowego, ale z obowiązkowym portfolio.

• Doskonała obsługa komputera, pakietu MS Office

• Posiadanie programów graficznych AutoCAD, Revit, SolidWorks lub odpowiedników

• Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i łotewskiego

• Prawo jazdy kat. B

• Obowiązkowa obecność PORTFOLIO (3+ projektów)

Warunki pracy:

• Udział w pracach nad ciekawymi i wielkoskalowymi projektami 3D w przemyśle, budownictwie i architekturze

• Elastyczne godziny pracy

• Godna płaca

• Możliwość rozwoju kariery i proporcjonalnego wzrostu wynagrodzeń

• Nauka nowych umiejętności w obiecującej branży

• Pracę w przytulnym biurze w Rydze

• Przyjazny zespół. możliwość twórczej samorealizacji.

Jeśli jesteś energiczny, aktywny, dążysz do ciągłego rozwoju zawodowego, nie spieszysz się ze studiami i jesteś zorientowany na wyniki, z przyjemnością rozważymy Twoją kandydaturę.

Specjalizacje: .NET
Słowa kluczowe: engineer, Office/Remote of your choice

1 rok
Pełny etat