Ukończyłam studia artystyczne, co ukształtowało mój gust artystyczny, wyczucie kompozycji i koloru. Studiuję kierunek techniczny, dzięki czemu sprawnie posługuję się komputerem i szybko opanowuję nowe programy i technologie. Ukończyłam kursy z wizualizacji wnętrz 3D. Mam doświadczenie w pracy jako konsultant i administrator, dzięki czemu rozwinęłam w sobie towarzyskość, odpowiedzialność, organizację i umiejętność pracy z klientami. Szybko się uczę i jestem zmotywowana do rozwoju zawodowego.