Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Middle/+ IT Project Manager w Attract Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

179 wyświetleń

2 aplikacje   2 odpowiedzi

Attract Group
Web & Mobile Design and Development Services and IT Consulting
0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów, Odesa, Dnipro, Lwów, Krzywy Róg, Winnyca, Poltava, Czerniowce
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy doświadczonego IT PM do zarządzania naszymi projektami webowymi i mobilnymi. Nasi klienci pochodzą z USA, Kanady i Europy Zachodniej. Podstawowe domeny to: opieka zdrowotna, e-commerce, e-learning, platformy do strumieniowego przesyłania wideo. Średni czas trwania projektów wynosi do 2,5-3 lat. Współpracujemy wyłącznie z niszami prawnymi.

Wymagania:

  • Konieczna jest także biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wyższy średniozaawansowany i wyższy), języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako Kierownik Projektu IT w tworzeniu aplikacji internetowych/mobilnych
  • Zaplecze techniczne (doświadczenie lub wykształcenie)
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami, zarządzaniu wymaganiami, zarządzaniu zmianami i technikach szacowania (minimum 1000 godzin projektu)
  • Biegła w zakresie metodologii Agile i najlepszych praktyk zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym
  • Wyjątkowe umiejętności obsługi klienta
  • Doświadczenie w doświadczonych zespołach (Średni/+), umiejętność motywowania i budowania konsensusu
  • Umiejętności wielozadaniowe umożliwiające prowadzenie wielu projektów jednocześnie
  • Wykazał się zdyscyplinowaną etyką pracy i otwartością na konstruktywną krytykę
  • Doświadczenie w działaniach przedsprzedażowych i przygotowywaniu roadmap (plus)

Obowiązki:

  • Zbieraj i dokumentuj wymagania i specyfikacje projektu
  • Planuj, realizuj i kontroluj projekty
  • Planowanie zasobów i budowanie odpowiednich harmonogramów
  • Przydzielaj pracę w ramach zespołów projektowych i pomiędzy nimi w oparciu o charakter i złożoność zadania
  • Monitoruj wyniki zespołu i indywidualne
  • Twórz szacunki dla projektów i kamieni milowych we współpracy z zespołem
  • Śledź kamienie milowe produkcji w projektach rozwojowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat z elastycznymi godzinami pracy po okresie próbnym
  • Wsparcie doświadczonych PMów w zakresie stosowania wiedzy teoretycznej w praktycznych sytuacjach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Płatny urlop (21 dni roboczych w roku) i zwolnienia chorobowe (do 22 dni roboczych w roku)
  • Imprezy szkoleniowe i edukacyjne
  • Imprezy integracyjne i firmowe
  • Możliwości pracy przy średnio- i długoterminowych projektach w niszach prawnych
  • Nawiąż współpracę z doświadczonym zespołem (poziom średni/+).

Specjalizacje: Mobile App Development
Słowa kluczowe: Agile, pre-sale, Project management, Budgeting, team management