NEW: Chat now with your future employer or candidate via JOBITT's Telegram bot

PR agency

Valeria Melnik
LinkedIn profile Company website
About company


«ВАРТО» — українська агенція маркетингових комунікацій, яке надає послуги у сфері PR, маркетингу, дизайну та реклами з 2005 року.

Агенція комунікацій «ВАРТО» з’явилася у 2005 році, щоб реалізовувати масштабні антикризові проєкти. Працівники агенції мали не просто професійний підхід і знання щодо того, як діють PR-механізми, а й володіють унікальним практичним досвідом.

Антикризова діяльність по праву вважається одним з найскладніших напрямів у сфері PR і часто супроводжується веденням інформаційної війни. Чіткість планування і виконання, швидкість реагування і вміння прогнозувати ситуацію на кілька ходів уперед стали запорукою перемог «ВАРТО» у таких війнах.

Зробивши своїм принципом відповідальність за результат, «ВАРТО» використовує у своїй роботі найсучасніші технології та новітні професійні знання. Це дозволяє не лише досягати поставлених маркетингових цілей, а й створювати клієнтам додаткові конкурентні переваги.

На сьогодні портфель проєктів агентства включає в себе PR, брендинг, маркетинг, ATL- і BTL-проєкти, дизайнерські послуги, інтернет-маркетинг, а також проєкти корпоративно-соціальної відповідальності.

Opened positions
Доброго времени суток☺️ В официальную компанию требуется помощник менеджера с дальнейшим карьерным ростом (при желании)
LinkedIn profile Company website
We use cookie
accept